DUK

1. Kokia yra karkasinio namo kaina už kvadratinį metrą? Ir kas į tai įskaičiuota?
Iš savo patirties galime atsakyti, jog karkasinio namo kvadratinio metro kaina priklauso nuo naudojamų medžiagų, namo sudėtingumo, apdailos plotų ir kt. Įprasto namo kvadratinio metro kaina yra ~ 1.150 LT. Į kainą įskaičiuota išorinė namo apdaila, pilnas namo apšiltinimas, dalinė vidaus apdaila, stogas, langai, durys, pamatai. Neįskaičiuoti pamatai, elektros ir santechnikos instaliacija, galutinė vidaus apdaila, baldai ir t.t.

2. Kiek laiko gali tarnauti karkasinis namas?
Kokybiškai pastatyto karkasinio namo gyvavimo trukmė pagal Europos sąjungos standartus yra nuo 50 metų ir daugiau. Nors visame pasaulyje yra jau ne viena amžių skaičiuojančių karkasinių namų.

3. Kaip reikia prižiūrėti karkasinį namą?
Jei karkasinis namas pastatytas profesionalų, namo priežiūra niekuo nesiskiria nuo mūrinio namo priežiūros. Priežiūra priklauso nuo lauko apdailos: ar Jūsų fasadas bus tinkuotas, ar dengtas klinkerinėmis plytelėmis ar medinėmis dailylentėmis

4. Kiek laiko trunka karkasinio namo pastatymas?
Priklausomai nuo namo sudėtingumo, dydžio ir kitų statybos elementų statybų laikas gali svyruoti nuo 4 iki 12 savaičių.

5. Kokia yra karkasinio namo šiluminė varža?
Šiluminė varža karkasiniame name gali būti pagal Jūsų pageidavimus. Ar tai būtų mažo energetinio efektyvumo ~ 4 m K/W ar ypatingai šiltas namas ~10 m K/W. Viskas priklauso nuo Jūsų norų. Atsižvelgiant į ekonomija ir efektyvumą siūlome sienas apšiltinti 20-25 cm, o stogą (25-30) cm.

6. Ar reikalingas statybos leidimas statant namą iki 80 m2?
Iki 80 m2 ir 8,5 aukščio vienbutis namas yra priskiriamas II grupės nesudėtingiems statiniams. Nesudėtingo statinio projektą privaloma rengti, kai pagal statybos techninio reglamento STR 1.07.01:2002 „Statybos leidimas“ [4.15] reikalingi rašytiniai pritarimai statinio projektui. Statybos techninį reglamentą rasite čia.

7. Kokia garantija suteikiate namui (konstrukcijoms, apdailai, įrangai)?
Penkių metų visiems darbams ir dešimties metų paslėptiems darbams. Įrangai, pagal gamintojų garantija.
Į viršų