Moduliniai namai

Šeimos, kurios nekantrauja įsikraustyti į savo naująją gyvenamąją vietą, gali pasirinkti modulinius namus. Tai greitai pastatomi namai, kurie lengvai pritaikomi prie besikeičiančių šeimos gyvenimo poreikių. Pavyzdžiui, įsikrausčius jaunai šeimai užteks mažesnio, o jau susilaukus vaikų, nereikės pirkti erdvesnio būsto, užteks pristatyti vieną namo modulį.

Moduliniai namai ypač populiarūs Skandinavijos šalyse, tačiau populiarėjant minimaliems interjerams, didejant gyvenimo tempui vis daugiau lietuvių renkasi patogų ir kompaktišką būstą. Atsisakoma "griozdiškų" namų su daugelių erdvių "be paskirties", pirmenybė teikiama privatumui bei patogumui.

Modulinių namų privalumai

Įvairiose šalyse statomi moduliniai namai greitai pradėjo prigyti ir Lietuvoje. Tai galima paaiškinti jų privalumais:

Modulinis namas• Ruošdami statyti namą iš karto gausite tikslias išlaidas. Kadangi statybos rezultatas yra sukomplektuotas, vidaus ir išorės apdailą turintis namas, nebus jokių nenumatytų išlaidų.
• Naująja gyvenamąja vieta galėsite džiaugtis vos po 5 savaičių. Toks greitis pasiekiamas daugumą darbų atliekant gamykloje, kur išvengiama ir temperatūros pokyčių, trukdančių statybai. Šiuos namus labai patogu statyti, nes jų neriboja gamtos ar klimato sąlygos.
• Namą visuomet galima padidinti arba sumažinti pridėjus ar atėmus modulius. Jie taip pat bus pagaminti gamykloje, o vėliau sumontuoti prie namo, taip išvengiant netvarkos sklype ar ilgo statybos proceso.
• Gyvenant name iki 2 metų, net nereikia statybos leidimo, nes jis turi laikino statinio statusą.
• Statant naudojamos tik ekologiškos, natūralios medžiagos.

Moduliniai namai pagal šeimos dydį
ADAPTUOJAMAS SPRENDIMAS

Moduliniai namai gali būti pritaikyti prie besikeičiančios šeimos sudėties. Naujo namo segmento prijungimo ar seno pašalinimo galimybė naujakuriams leidžia jaustis kur kas lanksčiau. Gyvenkime ne ateitimi ir praeitimi, o būkime savo namų kūrėju visą gyvenimą.
Modulinių namų statyba

Greitai pastatomi namai turi ne vieną paskirtį. Modulinis namas gali tapti Jūsų vasarnamiu ar nuolatiniu būstu, juos galite statyti ant kalno šlaito, šalia ežero. Tokie namai galimi netgi tose vietose, kur šiuo metu dar nėra nutiesti elektros laidai: tuomet galima naudotis saulės baterijomis arba kolektoriais. Pastarieji yra montuojami ant stogo, kad gyvenantys asmenys galėtų šildytis savo gyvenamąją erdvę, naudotis elektriniais prietaisais. Moduliniams namams nėra reikalingi pamatai: jie yra surenkami ceche, o vėliau kranu pervežami į nustatytą sklypą. Todėl naująja gyvenamąja vieta galite džiaugtis vos po kelių mėnesių. Vienintelis modulinių namų trūkumas yra ribotos interjero ir eksterjero dizaino galimybės. Tačiau visuomet būstą galėsite praplėsti šeimai padidėjus ar sumažinti vaikams jau užaugus.

PILNAI ĮRENGTO MODULINIO NAMO KOMPLEKTACIJA:

- Fasadas dengtas Kanados Raudonojo kedro dailylentėmis;
- Mediniai vitrininiai langai su stumdomomis durimis;
- Sienos ir stogas apšiltintas medžio vata;
- Instaliuota elektra, išvedžiota santechnika;
- Įrengta oras-oras šildymo sistema;
- Vidaus apdaila: vidinių sienų – molio tinkas, lubų – molio dažai, grindų danga - ąžuolinės parketlentės, vonios kambaryje – plytelės;
- Vonios prietaisai.
  Komplektacija gali būti koreguojama pagal individualius poreikius.
Greitai pastatomi namai - vos per penkias savaites


 

Modulinių namų tipai

Šiuo metu yra 3 galimi modulinių namų variantai: ekonomiškasis mini, mini ir midi. Pirmasis variantas geriausia tinka vienam ar dviem asmenims, nes mažame būste (30 kv. m) yra tik būtiniausios erdvės – svetainė, miegamasis, kurie sujungti su virtuve, vonios kambarys ir prieškambaris. Kiti du variantai yra jau didesni: atitinkamai 51 kv. m ir 72 kv. m, su erdviau paskirstytais kambariais. Moduliniai namai – tai išskirtinis pasirinkimas norintiems privatumo, patogumo, praktiškumo ir jaukumo, o ne griozdiško būsto. Greitai pastatomi namai tinka asmenims, kurie gyvena greitu tempu, ieško kompaktiško, minimalaus ir adaptyvaus gyvenamojo būsto varianto.
 
Mini modulinis namas - 30 m2
MODULINIS NAMAS - MINI

PLOTAS

Vidaus: 30 m²
Užstatymo: 37,5 m²


IŠMATAVIMAI
7.5 x 5 m

IŠPLANAVIMAS

1. Tambūras: 5 m²
2. Vonia, WC: 4 m²
3. Svetainė su virtuve: 21 m²

Kaina: 45 958 eur
Midi modulinis namas - 51 m2
MODULINIS NAMAS - MIDI

PLOTAS
Vidaus: 51 m²
Užstatymo: 62,5 m²

IŠMATAVIMAI
12.5 x 5 m

IŠPLANAVIMAS

1. Tambūras: 5 m²
2. Vonia, WC: 4 m²
3. Svetainė su virtuve: 26 m²
4. Miegamasis: 16 m²

Kaina: 76 459 eur
Maxi modulinis namas - 72 m2
MODULINIS NAMAS - MAXI

PLOTAS
Vidaus: 72 m²
Užstatymo: 87,5 m²

IŠMATAVIMAI
15 x 7.5 m

IŠPLANAVIMAS
1. Tambūras: 5 m²
2. Vonia, WC: 4 m²
3. Svetainė su virtuve: 32 m²
4. Miegamasis: 16 m²
5. Miegamasis: 15 m²

Kaina: 107 898 eur

MODULINĖ PIRTIS                             
                                             

 
Galerija
Į viršų